Kovács Margit (1902-1977): Kislány virággal. Festett kerámia, jelzett, copfján apró lepattanás / Girl with flower. Painted ceramic with minor fault 13 cm
XX. sz eleje: Két részből álló talpas kaspó. Papagájokat és trópusi virágokat ábrázoló díszítéssel. Mázas kerámia, alján ismeretlen jelzéssel. Szép állapotban, minimális lepattanással. / 20th century begining: Flower holder. Glazed ceramics made of two parts. In nice shape m:74 cm d:42 cm
Schütz Blansko szarvas az őzekkel fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, kopott, d:34 cm / Schutz Blansko wall plate, signed, good condition, hand painted
"In memorian congressus Eucharistici XXXIV. Budapest 1938." feliratú könyv alakú kulacs, dugó hiányzik, kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, m:14 cm