1831 Magyar királyok: Albert, János, Zsigmond színezett acélmetszet. Gaetano Giarré / 1831 Gaetano Giarré: Kings of Hungary: Albert, Janos, Sigismund colored etching. 23x15 cm
1672 Merian, Matthäus: Abriß des Kayserlichen und Schwedischen Feldlagers zwischen Vlan und Tribel im Böhmen den 9. Augusti 1647. 3 db nagyméretű ézmetszet a Theatrum Europaeum-ból (1652) a Harmincéves háború harcairól / Images of the Thirty Years War with the Swedish army. 3 large etchings 37x32 cm
1575 Blois városának látképe, rézmetszet, papír, Georg Braun (1541-1622) és Frans Hogenberg (1535-1590) Civitates orbis terrarum című munkájának 1575. évi kiadásából (II. köt. 14. sz.), hátulján a város történetének rövid ismertetőjével, üvegezett fa keretben, a hátsó üveglapon repedéssel, 31×44 cm / 1575 The view of the city of Blois, copper etching, on paper, from the Civitates orbis terrarum (...