18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Hederich, Benjamin: Promtuarium Latinitatis probatae et exercitatae, oder vollständigstes deutsch-lateinisches lexicon... 3. köt. Leipzig, 1777, Gleditschens Handlung. Aranyozott gerincű, kopottas bőrkötésben, egyébként jó állapotban.