14007.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Csemegi József: A budavári fÅ‘templom középkori épÃtéstörténete. Bp., 1955, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata (Magyar műemlékek). Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.