1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben I-II. kötet. Bp., 1901, Révai Testvérek. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.