1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Bp., 1916, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Díszes, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.