Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, 24. sorszámozott példány, készült 1200 példányban. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, magyar, angol, orosz és német nyelven. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.