Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1040891
13789
249
Books: Travelling, cities
1143386
13790
249
Books: Travelling, cities
Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Fáy Dezső rajzaival. Bp., é.n., Révai. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
1189089
13791
249
Books: Travelling, cities
Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Bp., é. n., Franklin Társulat. Kicsit laza, kicsit kopott dízses vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1189955
13792
249
Books: Travelling, cities
Geuters Die grüne Steiermark. Berlin, 1925, Büttner. Kissé viseletes kiadói papírkötésben.
1190158
13793
249
Books: Travelling, cities
1191521
13794
249
Books: Travelling, cities
1910 Neuster Bezirks- Taschen Plan und Führer von Wien in Buchformm, 21 Secial-Karten. Kissé viseltes állapotban.
1197918
13795
249
Books: Travelling, cities
Berg, Bengt: Mit den Zugvögeln nach Afrika. Berlin, 1937, Dietrich Reimer - Andrews&Steiner. Sok képpel illusztrálva, vászonkötésben, jó állapotban.
1167374
13796
249
26000
Books: Travelling, cities
Az ifjú Anacharszis utazása Görögországban. A bevett időszámlálás előtt a negyedik század közepén. Barthelemy Apatur után franciából fordította Deáky Filep Sámuel. I-II. kötet. Kolozsvár, 1820, a Református Kollégium betűivel. Aranyozott gerincű félbőr kötés, belsejében metszettel, 17 db érdekes, kihajtható térképmelléklettel, jó állapotban.
1131310
13797
249
900
Books: Travelling, cities
Bangha Béla S. J.: Dél Keresztje alatt- feljegyzések egy Délamerikai Missiós Körútról
Korda R.T. Nyomdája Elvált papírkötésben
1144252
13798
249
Books: Travelling, cities
1158619
13799
249
Books: Travelling, cities
Purt Iván dr.:Lourdes. Visszaemlékezés az 1895-iki lourdesi magyar zarándoklatra. Bp., A szerző tulajdona. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
1147885
13800
249
Books: Travelling, cities
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF