Hoffer András: A Kiskapus és Gyerővásárhely közötti terület geologiai viszonyai, különös tekintettel az eruptivus kőzetekre. Doktori értekezés. Kolozsvár, 1909, Ajtai K. Albert. Geológiai térképmelléklettel. Papírkötésben, jó állapotban.
Inkey Béla: A magyarországi talajvizsgálat története. Bp., 1914, Fritz Ármin (A Magyar Királyi Földtani Intézet kiadványai). Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Papp Károly: A futásfalvi Pokolvölgy környéke Háromszék vármegyében. 10 ábrával Klny. a Földtani Közlöny 1912. évi 42. kötetéből. Bp., 1912, Franklin Társulat. Papírkötésben, jó állapotban.
Horváth Antal: A csornai premontrei prépostság commendatorai a XVI-XVII. században. Keszthely, 1942, Sujánszky László könyvnyomdája. Papírkötésben, jó állapotban.
Gönczi Ferenc: A somogymegyei Múzeum Egyesület 25 éves története. Kaposvár, 1935, Új Somogy Nyomda. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.