Pest megye múltjából. Tanulmányok. Szerk.: Keleti Ferenc, Lakatos Ernő, Makkai László.
Bp. 1965. Pest Megye Tanácsa. 459 p. + 2 térképmell. (Balla Antal: Pest m. térképe 1793. Reprint. Nagyméretű, kihajtható.) Kiadói nyl kötésben.
Bőszéné Szatmári-Nagy Anikó: Veszprém város története a kezdetektől napjainkig. Veszprém, 2008, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrált, jó állapotban.
Vámospércs története. Szerk.: Gazdag István. Vámospércs, 1994.Számos érdekes írással, képillusztrációkkal, a Vámospércsi Népdalkör tagjai által a Vámospércsi Szociális Szolgáltató Központ lakóinak dedikálva. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Józsefvárosi lexikon. Főszerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. kerületi Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. kerületi Tanácsa. Fekete-fehér fényképekkel, a kötéstábla belső oldalán térképpel. Foltos vászonkötésben, enyhén vetemedett lapokkal.
Liszka Károly: A Tabán, mint anyagi megújhodásunk lehetőségének forrása. Bp., 1935, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kopott, sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Vitéz Temesy Győző Dr.(szerk.): Földrajzi zsebkönyv 1940. Bp., 1940, Magyar Földrajzi Társaság Saját Kiadása. Kiadói papírkötés, lapok foltosak, kopottas állapotban.