1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Bp., é. n., Franklin Társulat. Kicsit laza, kicsit kopott dízses vászonkötésben, egyébként jó állapotban.