Liszka Károly: A Tabán, mint anyagi megújhodásunk lehetőségének forrása. Bp., 1935, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kopott, sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.