Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet.
Posonyban, 1835. Belnay' örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.
A DOM katolikus könyvek sorozat 3 kötete: Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. 1. köt. (Bp., 1933); Mihelics Vid: Világproblémák és a katolicizmus. (Bp., 1933); Kühár Frigyes: A lélek szemével. (Bp. 1933); Erősen viseltes, laza vászonkötésben.