5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Szerk.: Lévay Mihály. Bp., [1934], Franklin Társulat. Dombornyomott, aranyozott, díszes vászonkötésben. Díszdobozzal!