14271.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince sérült, de a legtöbb ép, néhol kopásokkal. A sorozatban benne az összes vármegye térképe, valamint más térképek, szép litho táblák