14144.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dumas: Ange Pitou(Egy orvos emlékiratai) I., III., V. kötet. Bp., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé kopott állapotban.