14138.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Fischer Sándor: Petőfi élete és művei. Bp., 1890, Grill Károly. Kopott, kicsit sérült, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.