14197.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
Harsányi Zsolt: És mégis mozog a Föld. Galilei életének regénye. 1-3. köt. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.