14166.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele