14101.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Komáromi János: Régi ház az országútnál. Bp., 1930, Genius (Komáromi János munkái 1.). A szerző által dedikálva. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.