14102.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
20 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály tizenöt képével, fénymetszetben. Bp., 1887, Athenaeum. Aranyozott, festett egészvászon kötés, igényesen restaurált, lapok foltosak, jó állapotban.