14129.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.