14136.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olasz-magyar szótár. Szerk.: Herczeg Gyula. 1-2. köt. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.