14139.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Szabó László: Magyar festőművészet. Bp., 1916, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Díszes, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.