14163.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Szederkényi Anna: Az asszony meg a fészek. Könyv az asszonyról. Bp., 1928, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.