14203.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Vér Andor: Félistenek alkonya. Politikai szatírák. [Bp.], [1937], Szabadság. Faluss illusztrációival. Kopott, laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.