Navratil Ákos: Közgazdaságtani és pénzügytani jegyzetek.
Bp. 1906. Politzer. (1) 797p. A címlap a 416. oldal után kötve. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon védőkötés, szép állapotban.
Mühe, Richard, Vogel, M. Horand: Alte Uhren. Ein Handbuch europaischer Tischuhren, Wanduhren und Bodensatnduhren. München, 1976, Georg D. W. Callwey.
Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
Róvó Aladár: A betű. Hogyan készül a könyv. A könyvnyomdai műipar ismertetése.
Bp.,1929, Fővárosi Könyvkiadó. A fametszetek Kaza György grafikai műintézetében készültek. Kiadói, sérült papírborítóban. A szerző aláírásával.
A magyar felsőoktatás. Az 1936. évi december hó 10-től december hó 16-ig tartott Országos Felsőoktatási Kongresszus munkálatai. Közzéteszi Hóman Bálint. Szerk. Mártonffy Károly. III. kötet.
Bp. 1937 (Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 3. Bölcsészeti, Orvosi és Műszaki Szakosztályok. 415 l. Kiadói papírborítóban.
Jelentés a m. kir. földtani intézet 1916. évi szerbiai tanulmányútjáról. Függelék a nagy. kir. Földtani Intézet évi jelentéséhez 1916-róll. Bp., 1917, Fritz Ármin. Kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Veres Péter: Az Alföld parasztsága. Bp., 1936, Oravetz István Könyvkiadóvállalat (Új Magyar Könyvtár 1.). A szerző által dedikált példány! Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Móczár Miklós-Vitéz Török Imre: Gazdasági ismeretek az elemi népiskolai tanítóképző-intézetek I. osztálya használatára. Bp., Franklin-Társulat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
Balla Ignác: Edison, több forrásmunka alapján. Az előszót írta Fodor István udvari tanácsos. Nyolc képpel, második kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, sérült, egy lap kissé szakadt, viseltes állapotban.