13929.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Anatomischer Atlas für Studierende und Ärzte. 1-6. köt. Berlin - Wien, 1908-1908, Urban & Schwarzenberg. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben, kötetenként változó, többnyire jó állapotban, a negyedik kötet belső címlapja hiányzik.