13977.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és iparüzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kissé kopottas kiadói vászon kötésben.