13935.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Kahn, Fritz: Az emberi test csodái. 1-2. köt. Bp., 1943, Dante Könyvkiadó. Kicsit kopott, enyhén foltos félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.