13999.
249. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Móczár Miklós-Vitéz Török Imre: Gazdasági ismeretek az elemi népiskolai tanítóképző-intézetek I. osztálya használatára. Bp., Franklin-Társulat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.