10009. 249. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Bálint jelzéssel: Virágzó fák. Olaj, vászon (hibás), keretben, 15×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda