10010. 249. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Bánáti jelzéssel: Templom torony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván