10103. 249. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Horváth Endre (1896-1954), grafikus, bankjegytervező: Karácsonyi, újévi üdvözlőlap, rézkarc, jelzett, képméret: 14x11cm