10112. 249. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Jónás jelzéssel: Szivárvány. Pasztell, papír, üvegezett sérült antik keretben, 19×12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván