10162. 249. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF 39,79 EUR, 42,86 USD
0 HUF
Neogrády jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, festék kopással, keretben, 48×58 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda