10255. 249. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF 32,43 EUR, 35,29 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Katedrális. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda