10253. 249. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
13
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: VI. György brit király (a dadogós király), olaj, vászon,kis lyukkal, 60x50cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván