10233. 249. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 600 HUF 9,55 EUR, 10,29 USD
0 HUF
Tihanyi jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván