2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
2 db pipacsmintás Wedgwood porcelán csésze + 1 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 14 cm (alj), ill. 6,5 cm (csésze)