11156. 249. Gelaufene Fernauktion Porzellan
800 HUF
0 HUF
Aquincumi porcelán váza "Balatonfüred" felirattal és látképpel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván