11173. 249. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 600 HUF
0 HUF
Echt Kobalt GDR sárkányos porcelán teás csésze, csészealjjal, kistányérral, matricásak, kis kopásnyomokkal, jelzettek
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván