11200. 249. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Fa fedeles falra akasztható sótartó, kézzel festett, apró kopásnyommal az alján, jelzett, 14x16x9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg