11149. 249. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Hollóházi retró porcelán teáskészlet, cukortartóval, csészékkel, kannával, jelzett, kopásnyomokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván