1822B Tallér Ag "I. Ferenc" keretben, jelzett Ag óraláncon (Br.: 98,73... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/249/kategorien~Numismatik/Ungarische-Munzen~7/1822B-Taller-Ag-I-Ferenc-keretben-jelzett-Ag-oralancon-Br-98-73g-T3-~II1195214
1195214
30326
249
Hungarian metal and silver coins
Numismatik
Beschreibung: 1822B Tallér Ag "I. Ferenc" keretben, jelzett Ag óraláncon (Br.: 98,73g) T:3-
: kozár_edit