Antik Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1202391
11023
250
Antique
R. Ditmar Wien petróleum lámpatest, fém, jelzett, alabástrom talapzaton, m:25 cm 1200096
11024
250
36000
Antique
1204025
11025
250
Antique
2 db dekoratív, puttókkal díszített réz gyertyatartó, jelzettek, m: 41 cm 1200326
11026
250
30000
Antique
1200769
11027
250
14000
Antique
Christofle ecet-olaj tartó, ezüstözött alpakka csiszolt üveg, jelzett, hibátlan, m:24 cm
1205695
11028
250
Antique
W.M.T.K. Kerékpárbajnokság Emlékére 1940 réz érem fém babérkoszorúval, 18×16 cm 1044607
11029
250
Antique
Szecessziós asztali lámpa, kézzel festett porcelán lámpa test, jó állapotban, réz díszrátétekkel, későbbi átkötéssel, textil burával m:62 cm
1109584
11030
250
110000
Antique
1105332
11031
250
Antique
Rudolf Ditmar historizáló asztali lámpa, festett fajansz, réz és bronz szerelékkel, pótolt lámpaernyővel, jelzett, jó állapotban, festés kopott, vezeték kiszedve, m:25 cm (lámpatest) / Cca 1890 Rudolf Ditmar table lamp, in good condition, without electricity 1168848
11032
250
Antique
1204367
11033
250
Antique
cca 1900 Összecsukható cvikker. Fém, rugós nyéllel / cca 1900 Vintage glasses 1208397
11034
250
Antique
Sheffield jelzett áttört szélű tálca, ezüstözött alpakka, 26×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF