A világháború képes krónikája. I. kötet. 406 képpel, 10 térképpel és 13 mélynyomású műmelléklettel. Bp., 1914, Révai-Kiadás. Félvászon kötés, gerincnél levált, megviselt állapotban.
Vitéz Aggházy Kamil-Stefán Valér: A világháború 1914-1918. Bp., 1934, Országos Közművelődési Tanács Könyvosztálya. Kiadói egészvászon kötés, kopott állapotban.
Pilch Jenő(szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, foltos, kopottas állapotban.
Gracza György: Magyar szabadságharc története. I.-V. kötetek. Komplett! Az aradi 1848-49-iki Ereklyemuzeum S A Gr. Kreith-féle gyűjtemény képeivel s a Bécsi Csász. Udvari Levéltár képeivel. Budapest, é.n., Lampel. Díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel. Kis kopásoktól a gerincen eltekintve szép állapotban
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.