Magyar bábakönyv okleveles bábáknak. 2., hiv. kiad. Bp., 1911, Magyar Királyi Állami Nyomda. Laza, kicsit szakadt vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Madarász Erzsébet-Gőczyné Havaiár Margit-Hollné Bernovits Mária(szerk.): Magyar orvosnők tanácsai nők számára. Bp., 1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, enyhén állapotban.
Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 1. köt. Bp., 1941, Eggenberger - Rényi Károly. Issekutz Béla (1886-1979) farmakológus üdvözlő sorai és dedikációja Jakabházy Zsigmond (1867-1945) orvos, farmakológus részére. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Gőldi A. Emil - Gorka Sándor: Rovarok szerepe a betegségek előidézésében. 286 szövegközti képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Gottermayer féle egészvászon kötésben.
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban / Original half-leather binding, illustrated, in good condition