12306.
250. Gelaufene Fernauktion
Foto
6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
cca 1920 Pécsi József (1889-1956): Polgári lakásbelső, pecséttel jelzett vintage fotó, 17x23 cm, karton (széle sérült) 25x33 cm