Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1208506
250
Ábrahám Rafael (1929-): Halászbástya. Rézkarc, üvegezett keretben. Jelzett. 32x40 cm
1208505
10001
250
Ábrahám Rafael (1929-): Házak. Rézkarc, üvegezett keretben. Jelzett. 34x25 cm 1208033
10002
250
Ács jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 60×42 cm 1178684
10003
250
Bacsúr Sándor (1935-): Emeletes város. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, keretben 55×48 cm
1167764
10004
250
24000
Baky Péter (1950-): Zsuzsanna és a vének. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 96×58 cm 1167260
10005
250
Balázs jelzéssel: Libapásztor lány. Olaj, vászon, keretben, 53×68 cm
1202518
10006
250
Balázs jelzéssel: Spicces álom, akvarell, papír, fa keretben, 57,5×40 cm 1162330
10007
250
Balla jelzéssel: Legelő. Olaj, karton, üvegezett keretben, 36×48 cm
1203301
10008
250
Bartha jelzéssel: Arcok. Pasztell, karton, 44×39 cm
1207686
10009
250
Berkes jelzéssel: Éjszakai utcakép. Olaj, karton (széleken sérült), 50×70 cm 1145540
10010
250
28000
Békefi jelzéssel: Hegedős. Olaj, vászon, restaurált, keretben, 80×60 cm 1208024
10011
250
Bihari jelzéssel: Mulatozók. Olaj, karton, 41×52 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF